Heeft u nog geen Meedoen-budget?
Vraag uw Meedoen-budget aan vanaf 1 januari!
In de webwinkel Meedoen kunnen mensen met een laag inkomen jaarlijks een bedrag besteden.
Heeft u een BBZ uitkering of een Participatiewet uitkering, dan ontvangt u automatisch op 6 januari 2026 een budget voor de webwinkel.
Ontvangt u een IOAW uitkering, een IOAZ of geen uitkering dan dient u voor het jaar 2026 opnieuw een webwinkelaanvraag in te dienen. Dit kan vanaf 1 januari 2026.
Producten
De producten in de webwinkel zijn bedoeld om het meedoen in de maatschappij gemakkelijker te maken. Het aanbod groeit: er komen nog steeds nieuwe producten bij waaruit u kunt kiezen. Hierbij kunt u bijvoorbeeld denken aan de contributie van de voetbalvereniging, de schoolreis van uw kind, een fiets of een paspoort.
Informatie
Als u er niet uitkomt, dan kunt u contact opnemen met het sociaal team in uw buurt. Het sociaal team is te bereiken op maandag tot en met vrijdag op telefoonnummer 0800-2009.