DX Adventurepark
www.dxadventurepark.nl
- Adres
- DX AdventureparkHoutvester Jansenweg 39462TB Gasselte
- E-mailadres
- info@dxadventurepark.nl
- Telefoonnummer
- 0599565390
Producten
Aquapark in DX Adventurepark
Het aquapark is een parcours waarop je kunt glijden, klimmen, slingeren, klauteren, balanceren en zelfs gelanceerd kan worden vanaf de blob. Toegang Aquapark Het aquapark is een parcours waarop je kunt glijden, klimmen, slingeren, klauteren, balanceren en zelfs gelanceerd kan worden vanaf de blob. Iedereen krijgt een zwemvest aan. Na instructie ga je 50 minuten op de waterspeeltuin. *Vanaf 6 jaar en minimaal zwemdiploma A verplicht. Kosten: € 10,00 p.p.
Entreekaartje voor DX Adventurepark
Voor bezoekers / begeleiders zonder wateractiviteit. Voor bezoekers / begeleiders zonder wateractiviteit. inclusief: 1x koffie, thee of limonade trampolines met Bigairbag Speeltuin
Kinderfeestje Aquapark in DX Adventurepark
Kinderfeestje Aquapark Vier je kinderfeestje bij DX Adventurepark en ga spelen op de waterspeeltuin. De waterspeeltuin is een parcours waarop je kunt glijden, klimmen, slingeren, klauteren, balanceren en zelfs gelanceerd kan worden vanaf de blob. Iedereen krijgt een soft helm, wetsuit en zwemvest aan. Na instructie van onze instructeur mag je onder begeleiding van een volwassene spelen op de waterspeeltuin. Duur: 50 minuten. Nadat je op de waterspeeltuin bent geweest krijg je een zakje chips en wat drinken. Nog niet uitgespeeld? Maak de vetste tricks op de trampoline en landt in de bigairbag of ga spelen in de obstacle playground. Na afloop van het kinderfeestje krijgt de jarige een leuk cadeautje. Kosten: € 12,50 p.p. *vanaf 6 jaar en minimaal zwemdiploma A verplicht. Vanaf 8 kinderen, 1 volwassene kan maximaal 4 kinderen begeleiden. 1 volwassene per 4 kinderen gratis toegang.
Schansspringen in DX Adventurepark
De echte waaghalzen kunnen 1,5 uur springen van de waterschans Toegang Schans De echte waaghalzen kunnen 2 uur springen van de waterschans. Door de behaalde snelheid op de schans vlieg je hoog en ver door de lucht. Er zijn 3 verschillende niveaus 7,9 en 11 meter hoog. Voordat je van de schans af mag krijg je een helm op en een zwemvest aan. De instructeur geeft instructie over de springtechniek en je gaat oefenen op de 7 meter schans. Na toestemming van de instructeur mag je door naar een hoger niveau. * Vanaf 12 jaar en minimaal zwemdiploma A verplicht. Kosten: € 17,50 p.p.
Suppen in DX Adventurepark
Verken de omgeving eens vanaf het water. Huur een sup en maak een onvergetelijke tocht over het helderblauwe water van het voormalige zandafgraving Gasselterveld. Duur: 2 uur. Alle deelnemers krijgen een zwemvest aan, je bent verplicht om deze aan te houden tijdens de hele activiteit. Na een korte peddelinstructie van de instructeur mag je zelfstandig suppen en kanoën over het meer. De sup’s (stand up paddle boards) die wij verhuren zijn opblaasbare één-persoons sups en een familie sup van Jobe Sports. Deze opblaasbare sups zijn net zo stabiel als een hardboard sup. Een één-persoons sup is alleen geschikt voor 1 persoon, wilt u met meer dan 1 persoon op de sup dan kunt u de familie sup huren.